Sales & Marketing specialist

O NAS

Firma rodzinna Berdal jest liderem na rynku europejskim w dziedzinie produkcji wysokiej jakości, trwałych i innowacyjnych produktów z tworzyw sztucznych i gumy zarówno dla profesjonalistów budowlanych, jak i konsumentów indywidualnych. Berdal jest producentem, dostawcą i właścicielem marki z siedzibą w Holandii i Polsce.

Berdal koncentruje się współpracy z dealerami i dystrybutorami i gwarantuje wysoką jakość produktów oraz związanych z nimi koncepcji i usług. Jako partner hurtowni i sieci handlowych koncentrujemy się na tym, w jaki sposób możemy oferować nasze produkty użytkownikom końcowym w sposób bardziej zrównoważony, skuteczny i opłacalny. W naszym portfolio znajduje się pięć silnych marek: Gripline, Pandser, Premiumfol, Konvox i FENTO.

Downloads

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • uznane w Europie marki produktowe, które masz szansę rozwinąć na gruncie polskim
  • partnerskie podejście do współpracy i relacji w zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe
  • zapewniamy narzędzia pracy
  • pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

zadania:

  • wsparcie sprzedaży i opieka administracyjna nad procesem sprzedaży od strony back office
  • praca z systemem CRM, tworzenie ofert, cenników, zamówień sprzedaży
  • dbanie o relacje z klientami, zarządzanie zamówieniami, ewentualnymi procesami reklamacji
  • wsparcie działań handlowych poprzez identyfikowanie prospektów, aktywny kontakt z potencjalnymi i stałymi klientami firmy
  • monitorowanie rynku konkurencji w Polsce
  • współtworzenie planu marketingowego i planu sprzedaży (ścisła współpraca z account managerem i dyrektorem handlowym w zakresie działań handlowych)
  • prowadzenie działań marketingowych firmy w Polsce we współpracy z centralą firmy w Holandii i agencją marketingową
  • inicjowanie i współtworzenie kampanii w mediach społecznościowych, mailingów i biuletynów, newsletterów
  • współtworzenie, tłumaczenie, projektowanie i aktualizowanie treści online i offline
  • organizowanie i przygotowywanie targów i wizyt klientów

oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku z obszaru sprzedaży, obsługi klienta
  • doświadczenie i pasja z obszaru marketingu będzie atutem
  • chęci do pracy w dziale wsparcia i administracji sprzedaży
  • otwartości na wykonywanie czynności typu cold calling / cold mailing
  • inicjatywy, pomysłów sprzedażowych i marketingowych
  • biegłej znajomości języka polskiego i bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (język komunikacji z przełożonym i centralą firmy)
  • umiejętności pracy w zespole
  • doskonale rozwiniętych umiejętności organizacyjnych
  • budowania otwartych i trwałych relacji z klientami

Downloads